حفاظ شیشه ای چیست ؟ - شرکت شیشه ساختمانی زیما

حفاظ شیشه ای چیست ؟

در گذشته شیشه منحصراً در پنجره‌ها کاربرد داشت، امّا امروزه استفاده از شیشه در صنعت ساختمان‌سازی رواج بیشتری یافته است و به یکی از پر طرفدار‌ترین مصالح ساختمانی تبدیل شده است. به علت این که شیشه دارای ویژگی‌های بسیار متنوعی می‌باشد و در صورتی که به اطراف خود نگاه کنیم متوجه می‌شویم که کاربردهای شیشه بسیار گوناگون می‌باشد و حتی می‌توان آن را یکی از مواد اصلی و لازم در محیط زندگی معرفی نمود. حفاظ شیشه ای یکی از موارد مدرن و جدید کاربرد شیشه در ساختمان‌سازی می‌باشد که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »
حفاظ بالکن شیشه ای - شرکت شیشه ساختمانی دیجی کالا

حفاظ بالکن شیشه ای

نرده شیشه‌ای از نرده‌هایی است که استفاده از آن، امروزه در صنعت ساختمان‌سازی رواج بسیاری پیدا کرده است و به این دلیل است که شفافیت و مقاومت زیادی دارد و در کنار اینکه به مکان روشنایی می‌بخشد آن مکان را زیباتر و مدرن‌تر می‌کند. رایجترین کاربرد این نرده‌های شیشه‌ای برای بالکن و تراس ساختمان‌ها و منازل می‌باشد که به عنوان حفاظ قرار می‌گیرد. در ادامه بیشتر با حفاظ‌ بالکن شیشه ای آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب »
جان پناه شیشه ای چیست - شرکت برند زیما - دیجی کالا

جان پناه شیشه ای چیست ؟

جان پناه شیشه ای از سال‌های دور تا به امروز یکی از بخش‌های مهم در معماری بوده است. جان پناه در واقع به بخش محافظ و نرده اطراف خانه گفته می‌شود که طراحان و معماران برای ممانعت از پرت شدن روی ساختمان طراحی و اجرا می‌نمایند. علاوه بر آن طراحی جان پناه بر روی ساختمان‌ها باعث ایجاد زیبایی در نمای ساختمان نیز می‌گردد.

ادامه مطلب »
تعریف و انواع جان پناه چیست ؟ - شرکت شیشه ساختمانی زیما - دیجی کالا

تعریف و انواع جان پناه چیست ؟

قطعاً برای هر معماری مهم است که ساختمانی که به دست او ساخته می‌شود ایمن باشد و خطر جانی برای افراد نداشته باشد. برای همین است که مهندسان و معماران برای دور ساختمان یک نوع نرده طراحی می‌کنند که مانند دیوار باشد و خطر سقوط و خسارت جانی نسبت به قبل کمتر شود. به این نرده یا دیوار جان‌ پناه گفته می‌شود که در ادامه مطلب بیشتر با چگونگی جان‌ پناه آشنا خواهیم شد.

ادامه مطلب »
پارتیشن شیشه ای تک جداره - شرکت شیشه ساختمانی زیما

پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن می‌تواند بهترین روش برای جداسازی فضای درونی دفترهای کاری باشد. اگر این پارتیشن از جنس شیشه باشد که دیگر جای درنگ ندارد چرا که هم باعث زیبایی می‌شود و هم تمامی ویژگی‌های یک پارتیشن خوب را دارد و نکته قوت آن نسبت به دیگر پارتیشن‌ها شفافیت و ایجاد دید بهتر به مکان می‌باشد. یکی از انواع پارتیشن شیشه‌ای، پارتیشن شیشه ای تک جداره می‌باشد که در ادامه به تحلیل آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »
کاربرد انواع پارتیشن شیشه ای طرح دار - شرکت شیشه ساختمانی

کاربرد انواع پارتیشن شیشه ای طرح دار

در بحث دکوراسیون داخلی با ابزارها و وسیله‌های زیادی روبرو هستیم. پارتیشن شیشه ای نیز یکی از این موارد می‌باشد که از آن در دکوراسیون داخلی استفاده می‌کنند. امروزه پارتیشن شیشه‌ای و یا همان دیوارهای پارتیشن شیشه‌ای طرفداران زیادی را برای خود پیدا کرده‌اند. آنها پانل‌های شیشه‌ای هستند که در کیفیت‌های بالایی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه این مطلب درباره این دسته از محصولات با همدیگر بیشتر بحث خواهیم کرد.

ادامه مطلب »
دیوار شیشه ای چیست - شیشه ساختمانی زیما

دیوار شیشه ای چیست؟

این مسئله بدیهی است که به مرور زمان عناصر بدیع و نو جایگزین متدهای قدیمی می‌شوند. پیشرفت تکنولوژی سبب شده است که جوامع در تمامی جنبه‌ها رشد نمایند. یکی از این جنبه‌هایی که می‌توان نام برد دکوراسیون داخلی ساختمان‌ها می‌باشد. با یک نگاه اجمالی به این موضوع پی خواهید برد که فضای داخلی ساختمان‌های جدید نسبت به قبل تغییرات چشمگیری کرده است. شیشه عنصری است که در این تغییرات نقش بسزایی دارد، بدین منظور از آنها برای ساخت دیوارها استفاده می‌کنند. در این مطلب سعی داریم که پیرامون دیوار شیشه ای به صورت تجمیلی صحبت کنیم، پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
زیر دوشی چیست؟ - شرکت مهندسی زیما شیشه ساختمانی

زیر دوشی چیست؟

امروزه اکثر خانه‌ها فرم آپارتمانی دارند و عملاً فضای خانه‌ها برای زندگی محدود می‌باشد. اکثر بخش‌های خانه مانند سرویس بهداشتی در ابعاد‌های کوچکی تعبیه می‌شوند و در بسیاری از موارد در یک فضای مشترک با حمام جانمایی می‌گردند. بنابراین راه حل مناسب برای رعایت اصول بهداشتی و همچنین حفظ زیبایی و دکوراسیون آنها، استفاده از زیر‌ دوشی می‌باشد.

ادامه مطلب »
درب شیشه ای چیست؟ - شرکت مهندسی زیما شیشه ساختمانی

درب شیشه ای چیست؟

در دنیای امروزی درب‌های شیشه‌ای به علت ظاهر زیبا و طول عمر بالای آنان، طرفداران زیادی را پیدا کرده است. درب جزو قسمت‌های اصلی یک ساختمان محسوب می‌شود که وظیفه اصلی آن برقراری امنیت برای ساکنین می‌باشد.

ادامه مطلب »
پارتیشن شیشه ای متحرک - شرکت شیشه ساختمانی زیما

پارتیشن شیشه ای متحرک

اگر قصد مطالعه این مطلب را کرده‌اید، حتماً می‌دانید که پارتیشن شیشه ای یعنی چه و مزایای آن چیست. از پارتیشن برای جدا کردن قسمت‌های مختلف یک مکان استفاده می‌شود که برای افراد مختلف و کارهای مخصوص قابل استفاده باشد. پارتیشن انواع مختلفی دارد و بعضی از آنها ثابت هستند و بعضی متحرک. پارتیشن شیشه ای متحرک امکان جابجایی سریع و آسان در محل کار به شما می‌دهد.

ادامه مطلب »
چرا دفتر شیشه ای؟ - شرکت شیشه ساختمانی زیما

چرا دفتر شیشه ای؟

امروز مدرن بودن و به روز بودن دفاتر برای ارتباط موثر با مشتری و بهبود عملکرد نیروهای انسانی پر اهمیت می‌باشد. بنابراین باید طبق حالت‌های به روز شده و مدرنیته پیش برویم. دفتر شیشه ای، از جمله طرح های زیبا و مدرن حال حاضر می‌باشد.

ادامه مطلب »
No more posts to show
مشاوره قیمت رایگان
اسکرول به بالا