قبل
بعدی

طراحی، نصب و اجرای نمای شیشه ای اسپایدر

امروزه نمای ساختمان‌­ها یکی از ویژگی‌های مهم در زیبای ساختمان می‌باشد. استفاده از نمای شیشه ای اسپایدر می‌تواند به شما کمک کند تا زیبایی منحصر به فرد به نمای ساختمان خود بدهید.

نمای شیشه ای اسپایدر یکی از به­ روزترین و مدرن‌ترین ساخت‌های استفاده شده در نما می‌باشد که در کنار شیک نمودن ساختمان شما، نمای ساختمانتان در طول زمان ثابت نگاه می‌دارد چون شیشه‌ها به سادگی تمیز شده و زیبایی خود را حفظ می‌‎کنند.

۰
طراحی نمای شیشه ای اسپایدر
۰
اجرای نمای شیشه ای اسپایدر
۰
مشاوره قیمت نمای شیشه ای اسپایدر

چرا نما اسپایدر را انتخاب کنیم؟

نصب و اجرای آسان و سریع

نصب و اجرای نما اسپایدر، فرایند سخت یا پیچیده‌ای ندارد و خیلی راحت و سریع‌تر نسبت به دیوارهای سنتی قابل نصب است.‌

زیباسازی فضا

امروزه رقابت در صنعت ساختمان بسیار بالا است و قطعاً شیک و خاص بودن و نیز مدرن بودن، شما را از سایر رقبا متمایز خواهد کرد. این شیشه‌ها در رقابت زیبایی بی همتا هستند.

استفاده بهینه از نور طبیعی

همه ما می‌دانیم که عدم وجود نور مناسب تاثیر منفی در روحیه و عملکرد کارکنان دارد.

استاندارد بودن و مقاومت و دوام بالا

نمای شیشه ای اسپایدر در برابر ضربه مقاوم هستند و از دوام مناسبی برخوردارند.

افزایش بهره وری کاری

سهولت نظافت و حفظ و نگهداری

دیوارهای شیشه‌‎ای در قبال دیوارهای سنتی به سرعت تمیز می‌‎شوند.

نصب و اجرای نمای اسپایدر شیشه ای

اجرای نما اسپایدر کاملاً بستگی به نیاز و سلیقه شما و نوع فضا دارد. پس در هنگام اجرا، مانند هر کار دیگری باید به متخصص مراجعه شود تا با بهره‌­گیری از تجربه یک تیم ماهر و زبده کار نصب به خوبی انجام شود. 

لیست قیمت طراحی، نصب و اجرای اتصالات نمای شیشه ای اسپایدر - شرکت شیشه ساختمانی زیما

در این راستا تیم حرفه‌ای زیما آماده ارائه هر گونه مشاوره نصب و اجرا در این حوزه می‌باشد.

مراحل نصب نمای شیشه ای اسپایدر

با نصب نمای اسپایدر، فضایی دلنشین و مطلوب ایجاد می‌شود و خلاقیت در محیط کاری و کارکنان ارتقا می‌یابد. این چند گام را با زیما همراه شوید.

اندازه‌گیری در محل اجرا

در این مرحله ابتدا به اندازه‌گیری محیط نصب می‌پردازیم و پس از آن طول یا عمق فضایی که قرار است توسط نمای اسپایدر احاطه شود، اندازه‌گیری می‌شود.

نصب قاب و پروفیل‌ها

در این مرحله باید پروفیل‌ها یا همان فریم کار نصب شود. نکته مهم این است که از تراز و تمیز بودن سطوح اطمینان حاصل شود و هر گونه ناهمواری یا شیب غیر عادی برطرف شود. در صورتی که نیاز به شیار زدن است، باید با دقت و ابزار مخصوص شیارها با عمق یکسان و در خطوط مستقیم ایجاد شود. در نهایت شیشه‌ها در محل نصب شود.

نصب پنل‌های شیشه

اینجا رعایت نکات ایمنی مهم است و باید از تحت فشار نبودن غیرعادی شیشه‌ها مطمئن شد. همچنین شیشه‌ها امتحان شوند تا لقی و حرکت اضافه نداشته باشند و محکم توسط پروفیل و قاب در جای خود فیکس شده باشند.

بازبینی و کیفیت سنجی نصب و اجرا

پس از پایان کار شیشه، مجدداً اتصالات و استقامت دیواره‌­ها و درب­‌ها بررسی می‌شود.

گام پایانی

به پایان نصب نمای شیشه ای اسپایدر رسیدیم و اکنون زمان لذت بردن از فضای ایجاد شده است.

لیست قیمت طراحی، نصب و اجرای اتصالات نمای شیشه ای اسپایدر - شرکت شیشه ساختمانی زیما

اگر قصد سفارش و خرید اتصالات و نمای اسپایدر شیشه ای داریم از کجا شروع کنیم؟

تیم حرفه‌ای زیما همراه شماست تا با نمای شیشه ای اسپایدر، جلوه‌ای شیک، مدرن، مناسب و عاری از هرگونه سر و صدا ایجاد کنید. برای هرگونه مشاوره در زمینه نصب نمای اسپایدر با بخش مشاوره شرکت زیما تماس حاصل فرمایید.

مزایا، معایب و انواع شیشه نشکن چیست ؟ - لیست قیمت طراحی، نصب و اجرای پارتشین شیشه ای اداری​ شرکت ساختمانی زیما

قیمت اتصالات و نمای شیشه ای اسپایدر

اگر با تحقیق و کسب اطلاعات به این تصمیم رسیدید که برای بازسازی یا برای تغییر نمای محیط کاری یا منزل خودتان تمایل به کاربرد نمای اسپایدر شیشه ای را دارید، برای دریافت قیمت، مشاوره و … به تیم متخصص زیما اعتماد کنید و از مشاوره رایگان آنها استفاده کنید.

از طریق ارتباط با بخش مشاوره زیما، ما در مورد نحوه انجام کار، قیمت محصولات و خدمات پاسخگوی شما هستیم. متخصصین زیما از محل شما بازدید به عمل می‌آورند و نیاز شما را شناسایی می­‌کنند و مطابق با نظر و سلیقه شما پیشنهادات خود را ارائه خواهند کرد و پس از تصمیم گیری شما، قرارداد تنظیم خواهد شد و در مدت کوتاهی شما یک تغییر فضای چشمگیر و دلنشین را تجربه خواهید کرد.

مشاوره قیمت رایگان
اسکرول به بالا