کوچکترین جکوزی خانگی

کوچکترین جکوزی خانگی - قیمت جکوزی خانگی شیشه ای خرید شرکت شیشه ساختمانی زیما

بعد از یک روز کاری خسته کننده می‌توان با یک آب تنی خستگی خود را رفع کرد. گاهاً افراد با تهیه یک وان کوچک ساعاتی را در آب سپری می‌کنند، امّا رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی جکوزی‌ها اختراع شدند. طبیعتاً نیاز افراد باعث ساخته  شدن جکوزی‌ها شد. علاوه بر کاربردی که جکوزی‌ها دارند، با نصب آنها حمام شما صاحب دکوراسیونی شیک و مجلل خواهد شد. در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا درباره جکوزی‌ها اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم. آیا می‌توان کوچکترین جکوزی در خانه داشت؟

فهرست مطالب

جکوزی چیست؟

در سال‌های اخیر با وارد شدن جکوزی‌ها به بازار، استفاده از آنها نیز افزایش یافته است. نخستین جکوزی‌ها به صورت وان‌هایی ارائه شدند که دارای جت‌های آب ماساژ دهنده بودند. به عبارت ساده‌تر جکوزی یک فضای حوضچه مانندی می‌باشد که آب به وسیله پمپ‌هایی با فشار زیاد وارد این حوضچه می‌شود و فشار زیاد آب در نهایت باعث ماساژ عضلات می‌گردد. نحوه استفاده از آن نیز بسیار ساده است، بدین صورت که باید افراد درون جکوزی قرار بگیرند و پس از آن فواره‌ها به طور مداوم به اعضای بدن آن‌ها برخورد نمایند. توجه داشته باشید که جکوزی‌ها به یک یا چند پله و یا پاشویه نیز مجهز هستند. این قسمت‌ها به منظور ماساژ  ماهیچه پا و پشت به کار گرفته می‌شوند. بهتر است ۱۵ الی ۴۵ دقیقه از وقت خود را در جکوزی سپری کنید، چرا که اگر مدت زمان زیادی را به استفاده از آن اختصاص دهید ممکن است مشکلاتی برای شما به وجود بیاید.

کوچکترین جکوزی خانگی

اگر به استخر‌های عمومی مراجعه کرده باشید به احتمال زیاد جکوزی‌ها را در ابعاد‌های مختلفی مشاهده کرده‌اید. حال مسئله‌ای که در این میان مورد بحث می‌باشد، این است که متراژ خانه‌ها روز به روز کوچکتر می‌شود و به طبع آن اندازه حمام آن‌ها نیز کوچکتر خواهد شد. در چنین شرایطی افراد به دنبال کوچکترین جکوزی خانگی هستند تا علاوه بر رفع نیاز آن‌ها جای کمی را نیز اشغال کند. به طور معمول طول کوچکترین جکوزی خانگی بین ۱۱۰ تا ۱۴۰ سانتی متر می‌باشد از طرفی عرض آنها نیز بین ۷۰ تا ۷۵ سانتی متر است. طبیعتاً با کوچکتر شدن ابعاد جکوزی‌ها قیمت آنها نیز کاهش می‌یابد.

ابعاد جکوزی

در زمان خرید جکوزی باید به ابعاد حمام خود واقف باشید و متناسب با اندازه آن یک جکوزی تهیه نمایید. چرا که به هنگام نصب آنها مهمترین اصل ابعاد و اندازه جکوزی‌ها می‌باشد، در غیر این صورت برای نصب و استفاده از آنها با مشکل جدی روبرو خواهید شد. ابعاد جکوزی نیز به عواملی مانند اندازه حمام،  نوع کاربری، مدل و طرح جکوزی بستگی دارد. به عنوان مثال ابعاد جکوزی گرد، در مقایسه با ابعاد جکوزی مستطیلی متفاوت است و یا در مثالی دیگر می‌توان گفت که جکوزی‌ها در ابعاد ۴ نفره، ۶ نفره و ۸ نفره نیز موجود می‌باشند. به طور کلی اندازه‌هایی برای ابعاد جکوزی‌ها ذکر شده است که در بخش زیر به طور خلاصه به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد. همچنین توجه کنید که تمامی طول، عرض و ارتفاع‌های ذکر شده بر اساس سانتی متر هستند.

  1. ابعاد جکوزی به طول ۱۹۲، عرض ۱۰۶، ارتفاع ۶۹
  2. ابعاد جکوزی به طول ۱۸۰، عرض ۹۸، ارتفاع ۵۶
  3. ابعاد جکوزی به طول‌های ۱۶۰، ۱۷۰،۱۸۰، عرض ۸۰ و ۷۰، ارتفاع ۵۴
  4. ابعاد جکوزی به طول‌های ۱۴۰، ۱۵۰، ۱۶۰، ۱۷۰، ۱۸۰، عرض ۷۰، ۷۵، ۸۰، ارتفاع ۵۴
  5. ابعاد جکوزی به طول ۱۸۰، عرض ۷۵، ارتفاع ۵۵
  6. ابعاد جکوزی به طول ۱۷۰، عرض ۸۰، ارتفاع ۵۵
  7. ابعاد جکوزی به طول ۱۷۰، عرض ۸۵، ارتفاع ۵۵
  8. ابعاد جکوزی به طول ۱۷۰، عرض ۷۰، ارتفاع ۵۵

انواع جکوزی خانگی

به طور کلی می‌توان جکوزی‌ها را در دو دسته کوچک (یک نفره) و بزرگ  (چند نفره ) تقسیم بندی کرد. معمولاً از جکوزی‌های تک نفره به عنوان جکوزی خانگی بهره می‌برند، امّا اگر متراژ خانه‌ای زیاد باشد پیرو آن فضای حمام نیز بزرگ خواهد بود پس در چنین شرایطی می‌توان از نمونه‌های چند نفره نیز استفاده کرد.

  • جکوزی تک نفره خانگی

به طور معمول جکوزی‌های تک نفره شبیه وان حمام هستند. همانطور که در بخش فوق به آن اشاره کردیم جکوزی‌ها آب را با فشار زیادی به کمک یک پمپ به فضای درونی آنها وارد می‌کنند. معمولاً برای این امر در جکوزی‌های تک نفره خانگی یک پمپ تعبیه می‌شود. جنس این دسته از جکوزی‌ها نیز از فایبرگلاس می‌باشد. همچنین به یاد داشته باشید که در این نوع از جکوزی‌ها بعد از هر بار استفاده آب جکوزی‌ها تخلیه می‌گردد.

  • جکوزی چند نفره خانگی

تنوع ابعاد در جکوزی‌های چند نفره خانگی نسبت به جکوزی‌های تک نفره خانگی بیشتر است. بر اساس گنجایش و مدل و طرح آنها ابعاد متغیری دارند. در زمان ساخت جکوزی‌های چند نفره، جت‌هایی در دیواره آنها تعبیه شده است که آب را با فشار زیاد به بیرون می‌رانند و سپس آب به وسیله پمپ‌ها وارد محفظه جکوزی می‌شود. برخلاف نمونه تک نفره آن در این مورد در سرتاسر جکوزی، پمپ‌های بیشتری تعبیه شده است.

قیمت جکوزی خانگی شیشه ای

با توجه به وضعیت اقتصادی کشور نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن تعیین کرد، چرا که قیمت‌ها همواره در حال نوسان هستند. امّا با ذکر عوامل مؤثر در قیمت آن می‌توان به طور تقریبی قیمت جکوزی خانگی را به دست آورد. عواملی همچون: روش ساخت، ابعاد جکوزی، تجهیزات استفاده شده، تعداد نازل‌های مورد نیاز، قطعات استفاده شده و متریال مورد نیاز در تعیین قیمت جکوزی‌های خانگی دخیل هستند. همچنین می‌توانید جهت اطلاع دقیق از قیمت‌ها با شماره تماس‌های موجود تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که تمایل دارید از قیمت روز این جکوزی‌های خانگی آگاهی یابید کافیه که فرم زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سخن پایانی و نمونه کارهای شرکت زیما

به هنگام استفاده از این محصولات علاوه بر این که حسی ناب را با آن تجربه می‌کنید از لحاظ درمانی نیز به رفع دردهای عضلانی و مشکلات مفاصلی شما کمک شایانی خواهد کرد. پس با خرید یک جکوزی خانگی آرامش را به خود هدیه دهید. در آخر فراموش نکنید که برای سفارش هر یک از این محصولات باید به استانداردهای از پیش تعیین شده و مطابقت آن با فضای حمام خود آگاه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
هرگونه سوالی دارید از ما بپرسید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم.