پارتیشن شیشه ای متحرک

پارتیشن شیشه ای متحرک - شرکت شیشه ساختمانی زیما

اگر قصد مطالعه این مطلب را کرده‌اید، حتماً می‌دانید که پارتیشن شیشه ای یعنی چه و مزایای آن چیست. از پارتیشن برای جدا کردن قسمت‌های مختلف یک مکان استفاده می‌شود که برای افراد مختلف و کارهای مخصوص قابل استفاده باشد. پارتیشن انواع مختلفی دارد و بعضی از آنها ثابت هستند و بعضی متحرک. پارتیشن شیشه ای متحرک امکان جابجایی سریع و آسان در محل کار به شما می‌دهد.

فهرست مطالب

پارتیشن شیشه ای متحرک چیست ؟

همانطور که گفتیم پارتیشن شیشه‌ای نوعی پارتیشن است که برای جدا کردن قسمت‌های مختلف مکان از آن استفاده می‌شود و متحرک و قابل جابه‌جایی بوده و جنس آن از شیشه است. علاوه بر این که پارتیشن شیشه‌ای متحرک تمام ویژگی یک پارتیشن را دارد، حتی مزایای بسیاری هم نسبت به دیگر پارتیشن‌ها داراست.

پارتیشن شیشه‌ای جلوه شفافی دارد و می تواند مکان را دلبازتر و زیباتر نشان دهد. پارتیشن شیشه‌ای نور را به خوبی از خود عبور می‌دهد و باعث می‌شود که شما در آن مکان احساس خفگی نکنید و مکان روشن و شفاف به نظر برسد. پارتیشن شیشه‌ای جلوه مدرن‌تری نسبت به دیگر پارتیشن‌ها دارد و باعث می‌شود که مکان شما شیک و مدرن به نظر برسد و افراد و مشتریان زیادی مجذوب مکان شما شوند.‌

همانطور که مشخص است و گفته شد پارتیشن شیشه‌ای متحرک قابل جابه‌جایی است و شما در هر زمانی که دلتان خواست می‌توانید آن را به مکان دیگری انتقال دهید و این گونه می‌توانید هر زمان برای تغییر دکوراسیون آماده باشید و ایده‌های خود را روی مکان و دفتر خود پیاده کنید.

پارتیشن شیشه‌ای با توجه به هر مقیاسی قابل طراحی و استفاده است و شما می‌توانید با توجه به ارتفاع و یا عرض و طول مکان، پارتیشن دلخواهتان را سفارش داده و از آن استفاده کنید. این ویژگی بسیار مهم است چون که شما می‌توانید از آن پارتیشن برای مکان اداری یا ویلایی خود استفاده کنید. برای همین است که باید با توجه به مکانی که به پارتیشن نیاز دارید، آن را سفارش دهید و نوع مکان را مد نظر قرار دهید‌.

از مزایای دیگری که دارد می‌توانید در هر مکانی با هر رنگ و طرحی از آن استفاده کنید، چرا که ممکن است مانند خیلی از افراد دیگر در انتخاب رنگ و دکوراسیون دچار مشکل شوید. پس می‌توانید با خیالی راحت پارتیشن شیشه‌ای سفارش دهید و آسوده خاطر باشید که با هر رنگ و طرحی سازش خواهد داشت و روی دکوراسیون تاثیر منفی نخواهد گذاشت، بلکه آن دکوراسیون را زیباتر و مدرن‌تر خواهد کرد‌.

از مزایای دیگری که دارد نصب سریع و راحت آن می‌باشد و شما می‌توانید بدون دشواری آن را در مکان دلخواه خود نصب کنید و از مزایا و جلوه زیبای آن بهره‌مند شوید.

پارتیشن‌های شیشه‌ای متحرک از جنس شیشه هستند و با هم تفاوت زیادی ندارند، برای همین نمی‌توان به آنها انواع مختلفی را اختصاص داد. ولی می‌توان گفت که پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌توانند از لبه‌ها و پایه‌های آلومینیومی، استیل و یا چوبی ساخته شوند.

شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و دکوراسیون مکان مورد نظرتان تصمیم بگیرید که پایه‌های آن از چه جنسی و به چه شکلی باشد. همچنین خودتان تصمیم بگیرید که چه ارتفاعی داشته باشد و بنابه سلیقه خود تصمیم بگیرید که تا سقف باشد و یا کوتاه‌تر باشد.

قیمت یک پارتیشن شیشه‌ای قطعا به موارد مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان یک حدود مشخصی برای آن ارائه داد. قیمت پارتیشن شیشه‌ای با توجه به نوع، اندازه، ارتفاع و خیلی از موارد دیگر، می‌تواند متفاوت باشد، ولی می‌توان گفت قطعا نسبت به دیوارهای قدیمی که از آهن و آجر و بتن ساخته می‌شد قیمت مناسب‌تری دارد. اگر بخواهید که پارتیشن شما عایق صدا باشد و دوجداره باشد قطعا باید کمی هزینه خود را بالاتر ببرید و از شیشه‌های عایق صدا و حرارت استفاده کنید.

سخنی با شما

پارتیشن شیشه‌ای متحرک نوعی از پارتیشن‌هاست که تغییرات دکوراسیون زیادی را دارند محبوب می‌باشد به این دلیل که در کنار اینکه فضای محدود شما را اشغال نمی‌کنند و قابل حمل می‌باشند.

مقاله مرتبط پارتیشن شیشه ای اداری

در صورتی که تمایل دارید که محیط اداری خودتون رو با پارتیشن اداری تفکیک کنید ولی نگرانی‌های زیر دارید:

مقاله ما با عنوان «تاثیر پارتیشن شیشه ای در دکوراسیون محیط اداری» از دست ندهید.

مروری کوتاه بر این مقاله

تشکر می‌کنیم از شما که تا اینجا با ما همراه بودی در ادامه به صورت پرسش و پاسخ با شما هستم تا مروری کوتاهی بر عناوین این مقاله داشته باشیم:

پارتیشن شیشه‌ای متحرک نوعی پارتیشن می‌باشد که وظیفه جداسازی و پارت کردن مکان را دارد و از مزایایی که دارد این است که متحرک است و می‌توان آن را به مکان‌های دیگر انتقال داد. همانطور که مشخص است جنس آن از شیشه می‌باشد که قطعا شیشه‌های آن مقاوم می‌باشند و امکان شکست و خرد شدن ندارند.

پارتیشن‌های شیشه‌ای متحرک از جنس شیشه هستند و نمی‌توانند با هم تفاوت زیادی داشته باشند، برای همین نمی‌توان به آنها انواع مختلفی را اختصاص داد. ولی می‌توان گفت که پارتیشن‌های شیشه‌ای می‌توانند از لبه‌ها و پایه‌های آلومینیومی، استیل و یا چوبی ساخته شوند.

امروزه به دلیل محدود شدن فضا‌ها، استفاده از این پارتیشن‌ها بسیار اهمیت پیدا کرده است. از این رو به دلیل جایگیری کم، جایگزین خوبی برای دیوارهای بتنی و آجری هستند.

در سال‌های اخیر سازه‌هایی که از طراحی زیبا برخوردار بودند، در فرآیند ساخت آنها از متریال شیشه به وفور استفاده شده بود. مهمترین نکته‌ای که باید در نصب این شیشه‌ها رعایت شود توجه به نکات ایمنی در حین نصب آن می‌باشد.

 همچنین شما باید اطلاعات کافی درباره «انواع شیشه و کاربرد آنها چیست» داشته باشید تا در انتخاب شیشه مناسب دچار سردرگمی نشوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره قیمت رایگان
اسکرول به بالا